اعلامیه ی سبز

پایگاهی برای مقالات سیاسی-اجتماعی

آقایان واحدی و امیرارجمند، تقسیم کار نمایند!

خلاصه: جناب آقای مجتبی واحدی با تمرکز بر اپوزیسیون بیرون نظام و جناب آقای اردشیر امیرارجمند با تمرکز بر اپوزیسیون داخل نظام، حرکت جنبش آزادیخواهی را در هماهنگی با یکدیگر پیش برند و به نوعی تقسیم کار نمایند. لازم به ذکر است هماهنگی آقایان امیرارجمند و واحدی به عنوان سخنگویان و نمایندگان واقعی رهبران دربند جنبش سبز بسیار حساس بوده و قطعاً کلید موفقیت جنبش آزادیخواهی ایران است.

 

اعلامیه سبز: وجود سلایق گوناگون در یک جنبش متکثر که یک سر آن به اصلاح طلبان حکومتی و سر دیگر آن به نیروهای برانداز ختم می شود، هم یک فرصت و هم یک تهدید است. تهدید از آن جهت که زمینه را برای حاکمیت ریا فراهم می آورد تا با دامن زدن به اختلافات درون جنبش، زمینه جدایی ما از یکدیگر را پی ریزد و فرصت از آن جهت که به تعداد سلایق، راهکار برای جنبش ایجاد می نماید. آنچه واضح است آن که با حرکت جنبش آزادیخواهی در مسیر رو به رشد خود و با توجه به جنایات روزافزون استبداد ولایت فقیه، در صورت اتخاذ رویکردی صادقانه در برخورد با واقعیات سیاسی کشور، قطعاً در آینده ای نزدیک طیفی به نام اصلاح طلب حکومتی در جنبش آزادیخواهی ایران وجود نخواهد داشت و نیروهای فعال در این طیف یا به دیکتاتور و یا به طیف اصلاح طلب اصیل  ملحق می شوند و از آن پس سرعت همگرایی در جنبش آزادیخواهی ایران سریعتر و سریعتر خواهد شد چیزی که شاید در باور بسیاری در این روزها نگنجد.

اعلامیه سبز ضمن تبریک به مناسبت موفقیت حرکت خیابانی 22 خرداد به تمامی همرزمان در این حرکت عظیم یادآور می شود انتظار خود از سخنگوی شورایی که در آن هر دو طیف اصلاح طلب اصیل و اصلاح طلب حکومتی وجود دارد را در این برهه حساس کاهش دهند. این یک تحلیل منطقی است که انتظار آزادی عملی که از جانب آقای واحدی در موضع گیری و ارائه نظر می رود از جناب آقای اردشیر امیر ارجمند وجود نداشته باشد. فراموش نکنیم آقای اردشیر امیر ارجمند از جانب شورایی سخن می گوید که در آن نظرات گوناگونی مطرح است. همچنین از همرزمان در این حرکت عظیم تقاضامند است حرکات شورای هماهنگی را به دقت زیر نظر داشته باشند و با هشیاری مانع از انحراف آن از مسیر صحیح کنونی شوند.

اعلامیه سبز همچنین با تبریک به آقایان امیرارجمند و واحدی که دلاورانه در این مقطع حساس با از خود گذشتگی و با توجه به تهدیدهای امنیتی، پیشقدم شده اند و از مرحله اول نسبتاً موفق بیرون آمده اند، به منظور هماهنگی بیشتر در قسمتهای مختلف جنبش آزادیخواهی ضمن تاکید مجدد بر پرهیز از خط کشیهای بی مورد سیاسی، پیشنهاد خود را به صورت زیر ارائه می دهد.

» جناب آقای مجتبی واحدی با تمرکز بر اپوزیسیون بیرون نظام و جناب آقای اردشیر امیرارجمند با تمرکز بر اپوزیسیون داخل نظام، حرکت جنبش آزادیخواهی را در هماهنگی با یکدیگر پیش برند و به نوعی تقسیم کار نمایند. لازم به ذکر است که هماهنگی آقایان امیرارجمند و واحدی به عنوان سخنگویان و نمایندگان واقعی رهبران دربند جنبش سبز، بسیار حساس بوده و قطعاً کلید موفقیت جنبش آزادیخواهی ایران است«

به امید ایرانی آباد، آزاد و سربلند و برای تمامی ایرانیان

 شورای نویسندگان اعلامیه سبز

Advertisements

13/06/2011 - Posted by | مقاله, مقاله ی واکنشی, مقاله ی اختصاصی | , , ,

هنوز دیدگاهی داده نشده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: