اعلامیه ی سبز

پایگاهی برای مقالات سیاسی-اجتماعی

حماسه 25 بهمن

خلاصه: ضمن حمایت از راهپیمایی 25 بهمن اعلام می داریم که راهپیمایی ملی 25 بهمن متعلق به تمامی ایرانیان است و در صورت حضور پرتعداد نیروهای سرکوبگر در مسیرهای راهپیمایی پیشاپیش آگاه باشیم که به صحنه کشیدن این مزدوران، خود پیروزی برای جنبش آزادیخواهی است و شعار ما همان گونه که بارها گفته ایم «مرگ بر اصل ولایت فقیه» است حتی اگر در سکوت آن را فریاد زنیم. همچنین در صورت امکان تشکیل هسته های تظاهراتی چنان حماسه ای خلق خواهیم نمود که تا ابد بر تارک تاریخ این سرزمین مقدس درخشان بماند.

اعلامیه سبز: به سالگرد قیام پرفروغ 25 بهمن 89 نزدیک می شویم، روزی که مهر پایانی بر اصلاح طلبی حکومتی در جمهوری ولایت فقیه کوبیده شد و بساط مشاطه گری در نظام شیطانی ولایت فقیه به تاریخ پیوست. روزی که امامان جمعه و بوقهای تبلیغاتی دستگاه ارتجاعی ولایت فقیه  پس از یک سال عربده کشی و یاوه گویی گل بر دهان گرفتند. روزی که فردای آن ملیجکان بارگاه یزید زمان در طویله ولایت فریاد «اعدام باید گردد» سر دادند و «فعل حرام شرکت کنندگان در راهپیمایی 25 بهمن» چوبهای دو سر طلای جمهوری ولایت فقیه را بار دیگر رسوا کرد.

جنبش آزادیخواهی پس از کسب پیروزیهای درخشان اکنون بالنده تر و راسخ تر می رود تا ضربه سنگین دیگری بر جبهه هراس آلود و آشفته ارتجاع وارد کند. همگرایی طیف های مختلف جنبش آزادیخواهی امروز نه دیگر یک رویای دور که واقعیتی نزدیک و شیرین است. همان شیوه ای را که حکومت شیطانی ولایت فقیه در بدو تاسیس به خدمت گرفت و ما را طایفه طایفه و گروه گروه کرد در جهت معکوس در حال رخ دادن است و هر چه می گذرد ما «ملت ایران» بیشتر و بیشتر به هم پیوند می خوریم و بر عکس این حکومت اشغال گر و ارتجاعی ولایت فقیه است که هر روز تکه تکه و پاره پاره می گردد.

ما در حال آموختن هستیم. آموختن اینکه جز یکدیگر پناهی نداریم. آموختن اینکه زیبایی شعار»دروغ ممنوع» نه به محدودیت آن در شش سال گذشته بلکه در گسترش آن تا اعماق تاریخ انقلاب است. آموختن اینکه علی رغم عقاید رنگارنگ، می توان و باید بر گرداگرد حلقه ای از صداقت پتکی گران شد و بر فرق استبداد فرود آمد. آموختن اینکه خورشید حقیقت در سرزمین تاریک جهل ناگزیر از طلوع است و شاید بتوان با مشاطه گری و دروغ بر موج آمال و آرزوهای یک ملت سوار شد و تا ماه هم پرکشید ولی در ادامه، دیوار کج قطعاً فرو خواهد ریخت و فرو غلطیدین به حضیض اجتناب ناپذیر است.

به راستی غده سرطانی ولایت فقیه را کدامین دستان ناپاک در بطن یکی از مردمی ترین انقلاب های تاریخ تعبیه کرد تا اسباب و وسیله ای برای تاسیس «سلسله آخوندیان» شود؟ و چگونه است که هر چه از وزش طوفان آگاهی در بطن جامعه ایران می گذرد چهره آن امام راحل کریه تر و سیاه تر می شود؟

حکومت جهل و جنایت ولایت فقیه این روزها آنچنان افسار پاره کرده است که بی دنده و ترمز در حال تاختن در وادی نکبت است. خطبه های روضه خوان -علی خامنه ای- در نمایش جمعه مورخ 14 بهمن 90، آینده تیره و تاری که حکومت اوباش سالار ولایت فقیه برای برای ما ترسیم کرده است را به خوبی به نمایش گذاشت.

اینجا سرزمین ماست، چه کسی به یک روضه خوان اجازه داده است که بر تخت سلطانی بنشیند و با سرنوشت دهها میلیون ایرانی بازی کند؟ چه کسی به یک روضه خوان اجازه داده است که از سفره مردمان این سرزمین ببرد و بر حلقوم جیره خواران لبنانی و سوری بریزد؟ چه کسی به یک روضه خوان اجازه داده است که بی پروا از جانب ملت ایران در جنگهای سی و سه روزه و بیست و دو روزه وارد شود؟ چه کسی به یک روضه خوان اجازه داده است که امکانات یک سرزمین بزرگ را در راستای امیال شیطانی دستگاه ارتجاعی اش در پای پروژه بمب اتمی حیف و میل کند؟

حکومت ارتجاعی ولایت فقیه چنان درجاتی از وقاحت را درنوردیده است که دیگر نیازی برای پرده پوشی احساس نمی کند و این براستی پرده آخر نمایش رژیم منحوس ولایت فقیه در نمایشخانه تاریخ است.

حکومت ارتجاعی ولایت فقیه، حسی را در جوانان این مرز و بوم تزریق کرده است که گویی به جوانان این خاک لطف کرده است که به ایشان اجازه زندگی در این سرزمین داده است! همرزمان و همراهان، داستان ما و روضه خوان علی خامنه ای همانند داستان ضحاک و کاوه است. بپا خیزید که سرزمین شیران در اشغال اهریمن است.

ضمن حمایت از راهپیمایی 25 بهمن اعلام می داریم که راهپیمایی ملی 25 بهمن متعلق به تمامی ایرانیان است و در صورت حضور پرتعداد نیروهای سرکوبگر در مسیرهای راهپیمایی پیشاپیش آگاه باشیم که به صحنه کشیدن این مزدوران، خود پیروزی برای جنبش آزادیخواهی است و شعار ما همان گونه که بارها گفته ایم «مرگ بر اصل ولایت فقیه» است حتی اگر در سکوت آن را فریاد زنیم. همچنین در صورت امکان تشکیل هسته های تظاهراتی چنان حماسه ای خلق خواهیم نمود که تا ابد بر تارک تاریخ این سرزمین مقدس درخشان بماند.

به امید ایرانی آباد، آزاد و سربلند و برای تمامی ایرانیان              

Advertisements

08/02/2012 - Posted by | مقاله, مقاله ی اختصاصی |

۱ دیدگاه »

  1. من حس میکنم ما هنوز معنی دمکراسی را نفهمیدیم اینو از وضعیت برخورد با آدمها میشه فهمید یکسری آدمها که از جمله خانواده های خودمان یا همان نسلی که انقلاب کردن با یه صحبت رهبر کیفشون کوک میشه مرگ بر آمریکا توپشون میکنه همونجور که نفهمیدن چه بلائی سر ما آوردن هنوزم تو ایدئولوژی مذهب گرفتارن تا نمیرن راحتمون نمیگذارن ولی باید به نسل بعدی بگم که حواسشون باشه رهبر یه چنگ دیگه نسازه دوباره پروژه مرده سازیشو و شهید بسازن .عقلانیت میگه باید کاری کرد که فکر چنگ رو از سر شون دور کرد چون اگه نشه میشه تا نسل دیگه حساب کرد تا اونموقع ما هم مردیم فدای ایرانمون شدیم .اون نسل کل نظام عوض میکنه آینده خوبی میبینم ولی اینا هم بیکار ننشستن باید با دشمن مثه خودشون فکر کرد .ولی افسوس که این مردم فعلا میخوان سر همو کلاه بذارن.منتظر روزای خوب پر محبت هستم که آدمهائی که نمیشناختن چجوری بهم کمک میکردن سال 88 میگم

    دیدگاه توسط farshad | 11/02/2012 | پاسخ


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s